Skup-Aut w POZNANIU

Passion-Auto wycena on-line aut używanych, przeznaczonych na sprzedaż. Oferujemy skup samochodów powypadkowych, uszkodzonych, zaniedbanych i sprawnych.

668 188 382

Wycena auta -oferta

Na terenie Poznania i woj. wielkopolskiego przeprowadzamy ekspresowo wyceny z natury oraz na podstawie przesłanych zdjęć i opisu.

Gwarantujemy, że nie rezygnujemy z umówionych spotkań niezależnie od pory dnia czy też dnia tygodnia lub odległości od Poznania. Solidnie stawiamy się o wyznaczonej godzinie w uzgodnionym miejscu aby wycenić wstępnie Twoje auto i podjąć pertraktację ceny. Nie tracisz czasu na niesłownych kupujących. Jasno komunikujemy naszą propozycję zapłaty, jej wartośc oraz formę. Dopuszczamy także zamianę pojazdów lub auto w rozliczeniu.

Wycena na podstawie zdjęć jest możliwe jak najbardziej pod warunkiem że otrzymamy te zdjęcia pojazdu na e-mail lub mms-em na telefon komórkowy. Zdjęcia można też dołączyć do informacji przesłanej przez stronę internetową w formularzu.

Wycena z opisu przesłanego przez formularz jest dosyć dokładna ponieważ informacje jakie zbiera formularz czy jest to auto sprawne, powypadkowe, auto niesprawne, pojazd tylko na części, lub samochód w którym blacharka jest mocno skorodowana albo auto bez ważnych dokumentów model i rocznik stan pojazdu oraz jego przebieg, pozwalają na dosyć dokładne określenie kwoty jaką możemy zaproponować przy odsprzedaży.

By sprawdzić te możliwości oraz przekonać się o fakcie, iż oferta jest niezwykle atrakcyjna, najlepiej już w tej chwili skontaktować się z profesjonalnymi konsultantami. To najlepsza oraz najbezpieczniejsza metoda na sprzedanie używanego pojazdu.