Skup-Aut w POZNANIU

Passion-Auto wycena on-line aut używanych, przeznaczonych na sprzedaż. Oferujemy skup samochodów powypadkowych, uszkodzonych, zaniedbanych i sprawnych.

668 188 382

Passion-Auto oferta skupu

Nie jest łatwo odsprzedać auto używane na wolnym rynku a zmiana postrzegania tego faktu jest częścią naszej misji.
Chodzi nam o to by skup samochodów Auto-Passion jak najbardziej ułatwiał i upraszczał ten proces. Kupując przez ostatnie lata 2000r-2020r. setki jak i nie tysiące samochodów, powiększaliśmy firmę oraz zdobyliśmy doświadczenie, którym się dzielimy. Dzięki temu tak jak chcieliśmy w momencie zakładania skupu aut, możemy rzetelnie określić wartośc rynkową i dać gwarancję na atrakcyjną cenę auta. Profesjonalna obsługa, przygotowanie dokumentów kupna sprzedaży w kilka minut to nasz znak firmowy. Doradzamy także przy indywidualnych zakupach auta.

Dzięki naszej firmie da się zbyć auto nawet w czasie kilkunastu godzin oraz odzyskać niezwykle ciekawe pieniądze. By sprawdzić te możliwości oraz przekonać się o fakcie, iż oferta jest niezwykle atrakcyjna, najlepiej już w tej chwili skontaktować się z profesjonalnymi konsultantami. Zapewniamy nie tylko odkup aut w doskonałym stanie, lecz także fachowe złomowanie pojazdów w Poznaniu, jakie idealnie sprawdzi się w przypadku ludzi mających samochody uszkodzone czy takie, które nie nadają się już zupełnie do naprawy. Przy sprzedaży auta sprawnego wypisujemy pełną umowę zbycia i gotówkę do rąk własnych. To najlepsza oraz najbezpieczniejsza metoda na sprzedanie używanego pojazdu.

Formalności załatwiamy od ręki, zawsze posiadamy komplet niezbędnych wzorów dokumentów, wzór umowy kupna-sprzedaży, potwierdzenie dokonania zapłaty za pojazd, formularze zgłoszeniowe do wyrejestrowania auta w urzędzie komunikacji, właściwym dla danej dzielnicy miasta.